Luxusní rezidence Šilheřovice

Projekt Golf Villas

Luxusní novostavby nejen pro milovníky golfu v rezidenční části obce Šilheřovice. Luxusní, moderní villy splňující nároky vysoké třídy.
K primární předností celého projektu patří jedinečnost, kterou se liší od klasické zástavby, soukromí, individualita, slunečná lokalita, unikátní zástavba, nepřipouštící silné architektonické odchylky, které by narušovaly celkový unikátní design lokality, detailně propracovaná architektura, flexibilita výstavby, důsledné a pečlivé provedení . Více informací na webu: www.golf-villas.cz

Lukrativní stavební pozemky

Lukrativní stavební pozemky ve výměře od 670 m2 do 1 630 mv obci Šilheřovice. Tento projekt zahrnuje celkem 29 stavebních parcel (pozemky nejsou volně k prodeji, pouze s RD). Pozemky, budou mít zahrady orientovány na jih s výhledem na Beskydy. Veškeré IS jsou vyvedeny na hranici pozemku. Jedná se konkrétně o podzemní vedení elektřiny, vodu a oddělenou dešťovou a splaškovou kanalizaci. V ceně parcely je obsaženo vybudování nové komunikace vč. LED veřejného osvětlení.

Žádaná lokalita

Pozemky hraničí ze dvou stran s pásmem lesa a zemědělsky využívanou ornou půdou. Podél východní strany této lokality je cesta ve správě Lesy české republiky, kde v roce 2018 vznikla inline trasa v délce 3 km. Západní strana pozemků sousedí s polní cestou, vedoucí k nádrži Juliánka a nově vybudované rozhledně. Stezka vede dále do lůna přírody a nabízí tak možnost kouzelných procházek. V těsné blízkosti této nově vzniklé lokality se nachází Zámecký park (75 m), v jehož prostorách je rozprostřeno 18-ti jamkové golfové hřiště.